Uztur'u Yakından Tanıyın...

Sektöründe öncü olarak kalite ve üstün hizmet anlayışını yukarılara taşımak için çalışıyoruz...

22.11.1994 yılında Kadri UZ önderliğinde kurulan firmamız kurulduğu günden bu güne kadar koşulsuz müşteri memnuniyeti, sistemli çalışma ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla, oğulları Veli UZ ve Hasan UZ ile birlikte Turizm ve Servis Taşımacılığı sektöründe kalite ve çağdaş teknolojiyi esas alarak hizmetlerine devam etmektedir.

Vizyonumuz; Sektörde öncü olarak kalite ve üstün hizmet anlayışını yukarılara taşımaktır.

Misyonumuz; Personelimiz ile birlikte müşterilerin tatminini sağlayarak sağlıklı gelişmeyi evrensel kalite ve standartlarda hizmetler sunmayı amaçlar, bu suretle ülkesi müşteri ortakları ve çalışanları için güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık simgesi olmayı hedefler. Müşterilerimiz için değer yaratmak beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Hizmetlerimize sahip çıkmak ve sonrasında müşterilerimizin yanında olmak asli görevimizdir.

HEDEFLERİMİZ; Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini karşılayacak şekilde kendimizi sürekli geliştirmeyi ve yenilemeyi müşteri memnuniyetindeki hedefimiz olarak görmekteyiz.

KALİTE POLTİKAMIZ; Müşteri odaklı, topluma ve çevreye duyarlı, sürekli gelişmeye açık, dünya standartlarına uygun olarak hareket etmeyi ve her zaman olduğundan daha da yüksek kalitede hizmet vermeyi ilke edindik. Çağdaş yapılanmaya uygun olarak; tüm personelimizi planlı bir şekilde eğiterek hem kendimize hem de topluma olan olumlu katkılarımızı daha da arttırmayı amaçlıyoruz. Bu amaç ve hedeflere bağlı olarak; müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak ilk gelen görev ve amaçlarımızdandır.